Strony internetowe - VELNET

Strony internetowe to dziś najpopularniejszy i najskuteczniejszy kanał komunikacji z klientem.

Coraz większy, nieograniczony dostęp do sieci oraz rosnąca popularność urządzeń mobilnych sprawia, że internet jest głównym źródłem informacji o firmach, jej produktach i usługach.

Miejscem Twojej firmy w sieci jest jej strona www.

Jeśli jej nie posiadasz, stworzymy ją dla Ciebie!

Dlaczego warto zamówić strony internetowe u nas?

strony-firmowe

Firmowe strony www

Realizujemy strony internetowe dla firm z branży usługowej i produkcyjnej. Będą one wizytówką i prezentacją Twojej oferty!
ciekawe-projekty

Ciekawy projekt

Projekt każdej strony www jest indywidualnie dopasowany do firmy, jej charakteru oraz branży w której działa.
funkcjonalnosc-i-rwd

Funkcjonalność i RWD

Strona www powinna być funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Dodatkowo, każda strona jest responsywna, czyli mobilna.
niezawodnosc

Niezawodność

Wykonujemy strony internetowe, jakie sam chciałbym posiadać: bezpieczne i niezawodne, z możliwością łatwej edycji treści.

Poznaj dodatkowe korzyści z posiadania strony www

Analizy i statystyki

Śledź rosnącą popularność swojej strony www w sieci, analizując ruch na stronie, liczbę wyświetleń, popularność w wyszukiwarce i inne przydatne dane. Pomoże w tym bezpłatne narzędzie Google Analytics, w które strona zostanie wyposażona.

Bezpieczeństwo danych

Połączenie z Twoją stronę będzie zabezpieczone szyfrowaniem. Certyfikat SSL, czyli ikonka kłódki obok adresu wzbudza zaufanie klientów i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z Twojej strony, wysyłania wiadomości lub składania zamówień online.

Udogodnienia dla klienta

Strona www może ułatwiać kontakt klient – firma. Pomoże w tym formularz kontaktowy, który pozwoli wysłać e-mail prosto na Twoją skrzynkę pocztową. Na stronie znajdzie się również mapka z lokalizacją firmy i możliwością wyznaczenia drogi dojazdu do niej.